Наша компанія

 

Гарантоване косметологічне протезування і послуги ортодонта в Вінниці

 

      Естетична стоматологія в Вінниці і в нашій країні в цілому вНині користується чималою популярністю. Це найбільш затребувана частина сучасної стоматології. Тому, звертаючись до нас, будьте впевнені, - ми зробимо, щоб Ваші зуби були не лише здоровими, а й дуже гарними. Вона повертає молярів здоров'я і робить посмішку найкрасивішою. На сьогоднішній день існують різні методики і засоби, які дозволяють швидко і продуктивно вирішити проблеми з відтінком і формою молярів, що потемніли пломбами, тріщинами і поворотами.
      Реставрація зубів у Вінниці європейської якості.
Одна з найбільш поширених послуг є реставрація передніх молярів. Адже це і є нашою посмішкою! Тепер нерівності, різні надколи або ж нелюбимий зазор між зубами зможе прибрати косметичний відновлення зубів за допомогою вінірів. А жовтизну легко і швидко усуває лазерне відбілювання зубів.
      Результатами нашої роботи задоволені всі клієнти, і ми горді, як справжні професіонали. Ви можете завжди самі побачити, яких відмінних результатів ми досягаємо.
      Всі стоматологічні проблеми у нас вирішуються на сучасному новому обладнанні, яке застосовується для діагностики та лікування різних захворювань і виправлення різного роду дефектів ряду молярів.
      Красива посмішка на всі 32 зуба і прекрасний настрій кожного нашого пацієнта надихають штат на нові досягнення.
      Ми надаємо такі послуги, без яких сьогодні просто неможливо мати променисту посмішку:
• Професійне відбілювання зубів за допомогою сучасного стоматологічного обладнання;
• Пломбування молярів;
• Протезування окремих молярів або цілого моста.
      Косметична стоматологія у Вінниці застосовує вініри при досить серйозних пошкодженнях і дефектах зубів. Порцелянові пластинки легко фіксуються на передній поверхні зуба спеціальним цементом. За рахунок цього легко вирішується як проблема кольору зуба, так і його форми, так як вініри з величезним успіхом маскують найрізноманітніші вади контурів зубів. Ми пропонуємо також таку послугу як сучасне протезування зубів за допомогою коронок.
      Реставрація зуба в Вінниці в нашій креативної стоматології виконується без всім знайомої бормашини, тканини молярів ніколи не пошкоджуються, тому реставрація зубів є абсолютно нешкідливою.
      Вартість реставрації зуба набагато нижче, ніж вартість металокерамічної коронки.

 

шаблоны joomla

newyear pictar.ru  247

newyear pictar.ru  247